trenru
FABRİKA
FABRİKA
OFİS
+90 555 396 32 04 Pzt - Cm 08:30 - 18:00 Sanayi Mah. 60348. Cad. No:32 Şehitkamil/Gaziantep
+90 506 969 84 96 Pzt - Cm 08:30 - 17:00  Gaziantep Üniversitesi Teknopark Şahinbey/Gaziantep
Uluslararası Standart
TSE - CE - ISO
Yerli Üretim
MADE IN Türkiye
Memnuniyet
%100 Mutlu Müşteri
TEKLİF AL

Çift Cidarlı Yakıt Tankı

Akaryakıt Tankı
Yakıt Tankı

Çift Cidarlı Yakıt Tankı

 • ÇİFT CİDARLI, YAKIT TANKI

  •  Çift cidarlı yakıt tankı , gövde üzerine ikinci bir gövde yapılarak üretilen akaryakıt tanklarıdır. Bu tanklar ana gövdede herhangi bir kaçak oluştuğunda dış cidara montajlanan kaçak uyarı sistemi sayesinde oluşan kaçak hemen algılanabilmektedir, bu sayede hem yakıt kaçağı çevreye zarar vermeden tespit edilmiş olur hem de kaçaktan doğacak zarar minimuma indirilmiş olur.  Bu tanklar genelde yeraltı tankı olarak kullanılır ve kullanım alanı akaryakıt tesisleridir.
 • Yakıt tankı tipleri ;

  • Yakıt Tankları Yeraltı / Yerüstü yakıt tankı olarak iki grupta değerlendirilir ve içindeki akışkanın hacmine göre standartlara göre hesapları yapılarak gövde ve cidar kalınlıkları belirlenir. Yapılan yakıt tanklarının sızdırmazlık kontrolleri Hidrostatik test yapılarak sağlanır ve tutulan raporun bir nüshası da müşteriye gönderilir.
  • Yerüstü yakıt tankları ısı merkezi yakıt ihtiyaçları – Araç yakıt ihtiyaçları gibi durumlarda yakıt ve yağın yerüstü koşullarda depolanmasını sağlamak için kullanılan tanklardır. TS EN 12285 – 2 standardına uygun olarak üretmekte olduğumuz tanklar Tek ve Çift cifarlı olarak üretilmektedir.
 • İmalat kapasite aralığı

  • 1.000 lt ve 100.000 lt arasında üretilen ve sıvı akaryakıt depo lama amaçlı kullanılan yer üstü akaryakıt tankı, yeraltı akaryakıt tankları ısıtıcısız olarak yakıtın çeşidine göre üretilmektedir. TS EN 12285 TS 712 standartlarında üretilen tanklar ST37 sacdan ve kaynaklı olarak üretilmektedir. İsteğe göre izoleli ve izolesiz tüketiciye sunulmaktadır.
  • İsteğe göre izoleli ve izolesiz olarak üretimi yapılan tanklarımıza ısıtıcı bağlanabilmektedir.

GARANTİ

2 YIL

KALİTE BELGELERİ

TSE – CE – İSO

TÜR

TEK CİDARLI – ÇİFT CİDARLI

UYUMLULUK

KAMU VE ÖZEL SEKTÖR TEKNİK ŞARTNAME UYUMLU

yakıt tankı
yakıt tankı
Yakıt Tankı