OFİS
OFİS
FABRİKA
FABRİKA 2
+90 555 396 32 04 Pzt - Cm 09:00 - 18:00 Gaziantep Üniversitesi Teknopark Şahinbey/Gaziantep
0342 238 31 38 Pzt - Cm 09:00 - 17:00 Sanayi mah. 60214 No Cad. No:51/1 Şehitkamil/Gaziantep
+90 506 969 84 96 Pzt - Cm 08:00 - 17:00 Küsget Sanayi Sitesi D Blok 60034, Nolu Cd No:20
Uluslararası Standart
TSE - CE - ISO
Yerli Üretim
MADE IN Türkiye
Memnuniyet
%100 Mutlu Müşteri
TEKLİF AL

Boyler

Boyler

Boyler

BOYLER GENEL ÖZELLİKLERİ

Boyler , başka deyişlerle su ısıtıcı tanklar veya sıcak su boyleri , serpantin sayesinde suyu ısıtan ve depolayan basınçlı kaplardır. Yaşam için, en az ortam ısısı kadar, sıcak su kullanımının verimli olması da önemli. Boylerler, suyu ısıtan ve depolayan basınçlı tanklardır.

BKRC’nin farklı kapasitelerdeki boyler çeşitleri ile uyumlu tüm cevapları bulmanızı sağlar. Hayatın konforuna teknolojik çözümlerle çevreci özellikler Bkrc, tüm iklimlendirme ürünleri gibi bu ürününde de özel ve ticari mekanlar için idealdir. Sudan daha değerli olan nedir? Temiz’in sıcak su … BKRC’nin, temiz’ait sıcak su kullanımınız Için tasarlanacak boyler çeşitleri ile hijyenik, uzun ömürlü sıcak su ekranında üstün teknoloji ile birleştiriyor. Boy de boylerin çalışma prensipleri ve avantajları hakkında bilgi edinebilirsiniz bilgileri ışığında, doğru cihaz seçimini yapabilir, yaşama değeri katan bu teknolojiyi evlerinize ve tüm yaşam biçimini değiştirebilir. 

Boyler Hakkında Teknik Bilgiler

Boylerler , bir başka odada su ısıtıcı tanklar, bunların serpantin sayesinde suyu ısıtan ve depolayan basınçlı kaplardır. Binalarda ısı merkezi kurulumunun yaygınlaştırılması ile birlikte kullanım suyu Bu talebi lütfen için, sıcak su üretimini basit, ekonomik ve etkili şekilde gerçekleştirme, aynı zamanda depolamayı şartlandırılmış boylerler üretilmeye başlanmıştır. Zaman içinde ileri teknolojinin nimetlerinden faydalanan çok verimli ve sağlıklı hale getirilmiştir.

Boylerlerde Tesisat Ekipmanları ile Nasıl Kullanılır?
Boylerlerde ısıtıcı akışkan olarak bazı kazan veya kaskad sistemlerden bazı sıcak su şartlarında. Bir pompadaki ile kapalı bir devre oluşturulup sirkülasyonunda. Sıcaklık kontrolü için boyler üzerinde termostat girişleri mevcuttur. Bu girişlerden ölçülen değerlere göre pompa kontrolü ile akış kesmektedir. Hedeflenen ısıtma süresine göre giriş sıcaklığı ve pompa hızı ayarlanması maksimum verimde ısıtma içindir.
Boyler Çeşitleri Nelerdir?

Tek Serpantinli Boyler : Bulunan tek serpantinle boyler çeşitidir.

Çift Serpantinli Boyler : Erkeklerde bulunan bulunan çift serpantin sayesinde (kullanım; güneş enerjisi ve kazan gibi 2 ısı kaynağı ile çalışa bilen) ısıtma amaçlı boyler çeşitidir.

Elektirikli Boyler : kazan ısı, güneş enerjisi, jeotermal kaynak vb.) İçerir.

Boylerde Dayanım Testi Nasıl Yapılır?

Boyler su ısıtıcılar ve su depolayıcılar olarak adlandırılır. Su ile temas eden yüzeylerin korozyon işlemilerinin test edilmesi oldukça önemlidir.
Avrupa standartlarına göre yapılan boyler testlerinde% 10 sitrik asit çözeltisi kullanılır. Sitrik asit çözeltisi 15 dk ile süre emaye yüzeyine uygulanır, neticede emaye üzerinde yapılan deformasyona göre asit dayanımı oluşur.

Boyler Seçimi Nasıl Yapılır?

Makine Mühendisleri Odası’nın belirlediği ortalama kullanım maliyeti ile hesaplanmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken birkaç önemli detay bulunmaktadır. Hesaplanan toplam ihtiyaç ihtiyaçları tüm armatürler 1 saat içinde açık olduğu varsayılarak hesaplanmaktadır. Bu ihtimal çok düşüktür. Saatlik ihtiyaç, eş kullanım faktörü adı verilen ve farklı kullanım alanları için gerekli bir katsayılar ile çarpılabilir ortalama olarak kullanılır. Birlikte birlikte, hesaplanan bu değer direk olarak boylerin litresi bazında olduğu değildir. Boylerler 1 saatte, depolama kapasitesinin çok üzerinde sıcak su servisiler. İlk yatırım maliyetini düşürmek için kullanılır.

Avantajları Nelerdir?

Boylerler kullanılmadığı için sıcak suyu çok uzun süre tutarak yapılmaktadırler. Kullanılan ileri teknoloji ürünü izolasyon malzemeleri yüksek verim sağlarken, boyleri de dış etkilerden korumalıdır.

Boylerlerde serpantinler soğuk bölgeler oluşturmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Hızlı  Boylerler  özel serpantin tasarımları sayesinde soğuk karışımerin oluşmasını önlemekte ve Lejyoner hastalığına neden olan bakterilerin yaşamasına izin vermektir. Titanyum emaye kaplaması sayesinde bakteri üremesi ve korozyon öneriyor.

Boyler  Kullanım Alanları
  1. Hastaneler

  2. Okullar

  3. avm

  4. indirimli oteller

  5. Yurtlar

  6. Şantiyeler

  7. Apartmanlar

  8. Siteler

  9. Fabrikalar