OFİS
OFİS
FABRİKA
FABRİKA 2
+90 555 396 32 04 Pzt - Cm 09:00 - 18:00 Gaziantep Üniversitesi Teknopark Şahinbey/Gaziantep
0342 238 31 38 Pzt - Cm 09:00 - 17:00 Sanayi mah. 60214 No Cad. No:51/1 Şehitkamil/Gaziantep
+90 506 969 84 96 Pzt - Cm 08:00 - 17:00 Küsget Sanayi Sitesi D Blok 60034, Nolu Cd No:20
Uluslararası Standart
TSE - CE - ISO
Yerli Üretim
MADE IN Türkiye
Memnuniyet
%100 Mutlu Müşteri
TEKLİF AL

Boyler

SERİ ÜRETİM

Sorularınız mı var? Fiyat Teklifi mi Almak İstiyorsunuz ? Projeniz mi var?

Bizi aramaktan çekinmeyin . Biz uzman bir ekibiz , sizinle tanışmak ve sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız .                                                                        Teklif Al

BOYLER GENEL ÖZELLİKLERİ

                     Boyler , başka deyişlerle su ısıtıcı tanklar veya sıcak su boyleri , serpantin sayesinde suyu ısıtan ve depolayan basınçlı kaplardır. Yaşam için, en az ortam ısısı kadar, ihtiyacınız kadar enerjiye sahip olan sıcak su kullanımının verimli olması da önemli. Boylerler, soğuk  suyu ısıtma görevi gören ve depolayan basınçlı tanklardır.

BKRC’nin farklı kapasitelerdeki boyler çeşitleri ile uyumlu tüm cevapları bulmanızı sağlar. Hayatın konforuna teknolojik çözümlerle çevreci özellikler Bkrc, tüm iklimlendirme ürünleri gibi bu ürününde de özel ve ticari mekanlar için idealdir. Sudan daha değerli olan nedir? Sıcak su ihtiyacınız için tasarlanacak dik ve yatık tipi boylerler çeşitleri ile hijyenik, uzun ömürlü sıcak suyun ekranında üstün teknoloji ile birleştiriyor. Boy de boylerin çalışma prensipleri ve avantajları hakkında bilgi edinebilirsiniz bilgileri ışığında, doğru cihaz seçimini yapabilir, yaşama değeri katan bu teknolojiyi evlerinize ve tüm yaşam biçimini değiştirebilir. 

Boyler Çeşitleri Nelerdir?

 • Tek Serpantinli Boyler
  •  Bulunan tek serpantinle boyler çeşitidir.
 • Çift Serpantinli Boyler 
  •  Çift serpantin sayesinde (kullanım; güneş enerjisi ve kazan gibi 2 ısı kaynağı ile çalışa bilen) ısıtma amaçlı boyler çeşitidir.
Boylerler Tesisat Ekipmanları ile Nasıl Kullanılır?
Boylerlerde ısıtıcı akışkan olarak bazı kazan veya kaskad sistemlerden bazı sıcak su şartlarında. Bir pompadaki ile kapalı bir devre oluşturulup sirkülasyonunda. Sıcaklık kontrolünü yapmak amacıyla boyler üzerinde termostat girişleri mevcuttur. Bu girişlerden ölçülen değerlere göre pompa kontrolü ile akış kesmektedir. Hedeflenen ısıtma süresine göre giriş sıcaklığı ve pompa hızı ayarlanması maksimum verimde ısıtma içindir.

Elektirikli Boyler : kazan ısı, güneş enerji, jeotermal kaynak vb.) İçerir.

 

Boyler Seçimi Nasıl Yapılır?

Makine Mühendisleri Odası’nın belirlediği ortalama kullanım maliyeti ile hesaplanmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken birkaç önemli detay bulunmaktadır. Hesaplanan toplam ihtiyaç ihtiyaçları tüm armatürler 1 saat içinde açık olduğu varsayılarak hesaplanmaktadır. Bu ihtimal çok düşüktür. Saatlik ihtiyaç, eş kullanım faktörü adı verilen ve farklı kullanım alanları için gerekli bir katsayılar ile çarpılabilir ortalama olarak kullanılır. Birlikte birlikte, hesaplanan bu değer direk olarak boylerin litresi bazında olduğu değildir. Boylerler 1 saatte, depolama kapasitesinin çok üzerinde sıcak su girişine servisiler. İlk yatırım maliyetini düşürmek için kullanılır.

Boyler  Kullanım Alanları
 1. Hastaneler
 2. Okullar
 3. avm
 4. indirimli oteller
 5. Yurtlar
 6. Şantiyeler
 7. Apartmanlar
 8. Siteler
 9. Fabrikalar